PŘIHLÁŠKA DO XX. ROČNÍKU

Kamarádi, přátelé…

Všichni už máme dost zpráv o koronaviru a věcí s ním souvisejících. Valí se to na nás po internetu, z televize i rádia. Mám strach otevřít skříň, aby na mne náhodou nějaký nevypadl.
Abychom tedy v rámci stávajících (neustále se měnících) pravidel a nařízení dali průchod i věcem jiným, oznamujeme Vám, že…

FOTO na PROVÁZKU BUDE.

Tedy:
1) Pokud se přihlásíte a dorazíte v takovém počtu, aby bylo co vystavovat. V současné době je Vás přihlášených 12. Je potřeba, aby Vás vystavujících fotografů bylo alespoň 30. Zájemce prosím o to, aby se co nejrychleji přihlásili. My tak uvidíme, kolik Vás je. Podklady pro úhradu účastnického poplatku nebudeme rozesílat. Zaplatíte jej na místě. Nemusíte posílat fotky elektronicky, ani foto autora a text o autorovi. Pokud to uděláte, O.K. Pokud ne, tak se to vyřeší po výstavě. Vše ostatní zůstává v platnosti. Pokud potřebujete zodpovědět nějaký dotaz, klidně se na mne obraťte na telefonním čísle 736 642 811.

2) Pokud Andrej nezruší, co slíbil či neslíbí co zrušil.
Kromě výstavy a vernisáže (sobota 30.5.) s hudebním vystoupením (Petra Ernyeiová + doprovod) se uskuteční podvečerní koncert Ondřeje Fencla s kapelou HROMOSVOD a večerní koncert LILI MARLENE.
Nedělní dopoledne (31.5.) bude patřit cestovatelským projekcím (K. Matějka – „Nehas co tě NEPÁLí“, D. Hainall - „Barma – usměvavá, tajemná a zlatá“)

Za organizátory
Karel Matějka, Saša Kubáček a Bohumír Džubej


Přihlašuji se do XX. ročníku soutěžní výstavy FOTO NA PROVÁZKU a souhlasím se všemi podmínkami, jak jsou uvedeny ve vyhlášení.
Po odeslání Vám přidělíme variabilní symbol pro platbu účastnického poplatku a zašleme Vám jej na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Všechny údaje  musí být vyplněny!
V případě uvedení nesprávných údajů nebudete zaregistrování
nebo budete s takto chybnými údaji uváděni v rámci celé výstavy !!!
Příjmení:  
Jméno:  
Adresa - ulice a č.p.:  
město:  
PSČ:  
Mobil nebo telefon:  
e-mail:  
Výstavy tématckých fotografií se:   zúčastním..............
  nezúčastním.........
Podmínky jsem četl(a) a:    
Se zpracováním osobních údajů:    (údaje jsou zpracovávány
 za účelem pořádání   výstavy)
Před odesláním zkontrolujte správnost a úplnost údajů !!!
         


Optimalizováno pro rozlišení
1024x768
© BoD